VISIEM JUMTU SEGUMIEM!

VENTILĀCIJAS IZVADI

Wirplast piedāvā ventilācijas izvadus ar katram jumta segumam atbilstošo profila pieslēgumu!

IESKATIES!

POPULĀRĀKIE PRODUKTI

Mitrums ir visuresošs gaisa elements. Ja telpā tā ir vairāk nekā nepieciešams, pret to jāizturas kā pret piesārņotāju un tā pārpalikums jānovada ar ventilāciju.

Izplūstošajam gaisam saskaroties ar zemāku āra temperatūru, uz ventilācijas izvada iekšējām sienām var parādīties kondensāts, izraisot ventilācijas kanālu mitrumu, kas būtiski palielina pelējuma un sēnīšu veidošanās risku.

Kondensāta veidošanās risks ir vislielākais ziemas periodā, kā arī visu gadu ekspluatējot telpas, kurās rodas liels ūdens tvaiku daudzums, piemēram, vannas istabās vai virtuvēs. Lai atrisinātu šo problēmu, Wirplast izstrādāja EVO tipa izvadus.

Wirplast EVO sistēmā pilnībā visi produkti (arī neizolētie) ir aprīkoti ar 24 lieljaudas kanāliem, kas nodrošina optimālu kondensāta novadīšanu ārpus ventilācijas izvada.

Lai pareizi izvēlētos Jūsu jumtam, telpai un vajadzībām atbilstošo izvadu, iesakām konsultēties ar SIA „WirplastBaltic” profesionālajiem un pieredzes bagātajiem konsultantiem!

Ventilācijas izvadi nodrošina gaisa apmaiņu telpās. Pasargā ēku no sēnīšu veidošanās un samazina mitrumu. Paildzina konstrukcijas kalpošanas ilgumu.

Wirplast EVO ventilācijas izvadi pieejami 4 aprīkojuma variantos:

  • Izolēts – siltināts, pasargā no kondensāta veidošanās
  • Neizolēts – nesiltināts, paredzēts kanalizācijas stāvvadam vai aukstiem bēniņiem
  • Ar mehānisko ventilatoru – paredzēts lielām telpām (sporta zāles, bēniņi utt.), strādā ar ļoti stipru vilkmi un ar mazāko vēja brāzmu
  • Ar elektrisko ventilatoru – piespiedu ventilācija vannas istabām un virtuvēm, kur ir pastiprināts mitrums un tvaiki. Pastāv iespēja pieslēgt arī pie regulatora (kad nepieciešams strādā vai pēc uzstādījumiem). Motors ir uz jumta, nav dzirdama ventilatora skaņa un vibrācijas.