AUGSTĀKĀS KVALITĀTES JUMTA

VENTILĀCIJAS SISTĒMAS

WIRPLAST piedāvā augstākās kvalitātes jumta ventilācijas sistēmas
būvniecības nozarē kopš 1994. gada visiem populārākajiem jumta segumiem.

WiroVent®EVO ventilācijas izvadi

WiroVent®EVO ir jaunākā dizaina WIRPLAST ventilācijas sistēma. Tajā saglabāta WIRPLAST raksturīgā gredzenu konstrukcija, taču to dizains ir pārveidots. Izvada montāža ir kļuvusi vēl vienkāršāka, jo vairākus elementus savā starpā var savienot ar “KLIK” montāžas tehnoloģiju. Izvadā iebūvētais līmeņrādis ir mainījis atrašanās vietu. EVO ventilācijas sistēmā pilnībā visi produkti (arī neizolētie) ir aprīkoti ar 24 lieljaudas kanāliem, kas nodrošina optimālu kondensāta novadīšanu ārpus ventilācijas izvada.

WiroVent®PRO ventilācijas izvadi

WiroVent®PRO ventilācijas sistēma ir nākamā WIRPLAST rūpnīcas produktu attīstības versija. Šajā versijā rūpnīca, balstoties uz ēku īpašnieku un jumiķu pieredzi, veica dažādus uzlabojumus gan dizainā, gan funkcionalitātē.

WiroVent®PLUS ventilācijas izvadi

WiroVent®PLUS bija pirmā izvadu konstrukcija, ko pilnībā izstrādāja WIRPLAST. Tobrīd tas bija revolucinārs risinājums jumta ventilāciju tirgū. Raksturīgākais WiroVent®PLUS sistēmas elements ir īpašā gredzenveida konstrukcija. Tā nodrošina brīvu gaisa plūsmu, kā arī sniegs un lietus tiek novadīts no korpusa.